مدرک فنی حرفه ای

مدرک فنی حرفه ای

مدرک فنی حرفه ای، گواهینامه ای است که از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دریافت می شود. این مدرک نشان دهنده مهارتی است که شما در طول دوره دریافت کرده اید. و از معتبرترین گواهینامه های ایران به شمار می آید. این در صورتی است که شما حتی می توانید با در دست داشتن مدرک فنی حرفه ای خود، امتیاز مهاجرت خود را به کشورهای دیگر بالاتر ببرید و در سطح بین المللی از آن بهره مند شوید.

مرکز آموزشی و کارآفرینی خوارزمی یکی از مراکزی است که دوره های مهارتی برگزار می کند و دانشپذیران پس از کسب نمره قبولی در آزمون مورد نظر می توانند مدرک خود را دریافت کنند. همچنین این مدرک، به متقاضیان جویای کار نیز کمک شایانی می کند تا بتوانند با در دست داشتن آن شغل مورد نظر خود را بیابند و در آن به فعالیت مشغول شوند.

مدرکی که از مرکز آموزشی و کارآفرینی خوارزمی به دانش پذیران اعطا می شود، قابل ترجمه و مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. ضمنا دانش پذیران می توانند در صورت تمایل جهت اخذ گواهینامه و ریز نمرات خود به همراه ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه و همچنین گواهینامه های بین المللی دیگر مانند وزارت علوم، Nobel Academy آلمان،OXFORD CERT، QAL انگلستان و ICS کانادا و … به واحد آموزش مرکز خوارزمی مراجعه فرمایند.

ﺟﻬﺖ درﯾﺎﻓﺖ ﻣﺸﺎوره ﺗﺨﺼﺼﯽ راﯾﮕﺎن ﺑﻤﻨﻈﻮر شرکت در دوره های خوارزمی و دریافت مدرک فنی حرفه ای ﻫﻤﯿﻦ اﻻن با ما تماس بگیرید یا جهت تماس کارشناسان مربوطه با شما فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم درخواست مشاوره
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اعتبار مدرک فنی حرفه ای در جهان

یکی از مهم ترین مسائلی که شما عزیزان باید به آن توجه کنید اعتبار گواهینامه تان در سایر کشورهای جهان است. این مدرک به دلیل داشتن کد بین المللی در سازمان جهانی کار یا به عبارتی ILO در 186 کشور جهان اعتبار دارد و شما می توانید با خیال راحت مدرکتان را دریافت کنید.

در ادامه قصد داریم برخی از بهترین کشورهای این لیست را برایتان نام ببریم.

کشورهای آمریکایی

آسیا و اقیانوسیه

اروپا و آسیای مرکزی

کشورهای عربی

البته که این کشورها تمام آن 186 کشور نیست و ما برای شما فقط کشورهای معروف و به نام که مدرک فنی حرفه ای را معتبر می دانند ذکر کردیم.

مرکز آموزشی و کارآفرینی خوارزمی مجری رسمی برگزاری دوره های مختلف به صورت حضوری و آنلاین می باشد و پس از اتمام دوره گواهینامه بین المللی مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قابل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه به دانش پذیران ارائه می دهد.

اعتبار مدرک فنی حرفه ای در سایر موسسات

در گذشته، مراکز آموزشی تنها یک مدرک ساده از موسسه خود را به عنوان مدرک و گواهینامه به دانش پذیران اعطا می کردند. در صورتی که این مدارک معمولا تنها در برخی از شرکت های خصوصی پذیرا بود و زیاد قابل استناد نبودند.

اما امروزه موسسات آزاد فنی و حرفه ای وابسته به وزارت کار، تعاون و رفاه بسیار مورد اعتمادتر می باشند و مدارک بسیار معتبری را به دانش پذیران ارائه می دهند. این مدارک حتی قابل رهگیری هستند و با داشتن آن ها به راحتی می توان در شرکت ها و سازمان های بسیاری مشغول به کار شد.

در صورتی که علاقه مند به دریافت و اخذ مدرک فنی حرفه ای خود هستید، کلمه CERT را به 30008090 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما عزیزان تماس حاصل کرده و دوره های مهارتی را برایتان شرح دهند.