دوره بیزینس کوچینگ

5/5
قیمت :

7,400,000 تومان

توضیحات

فرقی نمی‌کند صاحب یک کسب و کار نه چندان بزرگ هستید یا قصد دارید یک شرکت چند ملیتی تأسیس کنید، دوره بیزینس کوچینگ اصفهان به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را رشد و توسعه دهید، اما چگونه؟

با یک جستجوی ساده در اینترنت به چندین و چند سایت بر می‌خورید که ادعا می‌کنند می‌توانند کسب و کار شما را متحول سازند، اما بیشتر آن‌ها راهکارهایی بیش از حد کلی‌نگر و عمومی ارائه می‌دهند. به عبارت دیگر منحصراً برای کسب و کار شما و نیازهای آن طراحی نشده‌اند، برای همین هم تأثیر و کارایی چندانی ندارند.

شرایط هر کسب و کار با کسب و کارهای دیگر متفاوت است، نمی‌توان یک فرمول جادویی نوشت و ادعا کرد که افزایش حجم فروش و سوددهی همه کسب و کارها و سازمان‌ها را در پی خواهد شد.
با ایجاد فرهنگ کوچینگ در کسب و کارتان می‌توانید پتانسیل رشد خود و کارکنانتان را به حداکثر برسانید تا عملکردشان بهبود یابد و در نتیجه راندمان کسب و کارتان بیش از پیش شود.

تاریخچه بیزینس کوچینگ

در دهه 70 میلادی، تیموتی گالوی نویسنده آمریکایی مجموعه‌ای از کتاب‌ها را به نام سری درونی (Inner Series) منتشر کرد. گالوی در این کتاب‌ها مجموعه‌ای از ایده‌های جدید در مورد کوچینگ (مربیگری) و دستیابی به موفقیت همه جانبه در ورزش‌هایی مثل اسکی، تنیس و دیگر حرفه‌ها مانند موسیقی را مطرح کرد که به قدرت درونی و نظم و انضباط فردی نیاز داشت.

مدل گالوی آنقدر محبوبیت پیدا کرد که بسیاری از غیر ورزشکاران هم در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود آن را پیاده‌سازی کردند. آمریکا آن روزها تشنه ایده‌های جدید تیموتی گالوی بود و از سراسر آمریکا او را برای سخنرانی‌های مشاغل تجاری و کسب و کارها دعوت می‌کردند.

سال‌ها بعد متفکران زیادی مانند ورنر ارهارد و توماس لئونارد (هردو آمریکایی) به گسترش ایده‌های گالوی در زندگی و کسب و کار پرداختند. با آن حال این “جان ویتمور” بود که تا حد زیادی از آموزه‌های تیموتی گالوی در بیزینس کوچینگ استفاده کرد.

بیزینس کوچینگ

چرا بیزینس کوچینگ؟

فرقی نمی‌کند که صاحب کسب و کاری هستید که مشکلات زیادی دارد یا یک کسب و کار موفق که قرار است از این هم موفق‌تر شود، مهم نیست که کارتان را تازه شروع کرده‌اید یا در میانه راه هستید و چندان هم بی‌تجربه نیستید، یک شرکت کوچک و نوپا هستید یا یک برند بزرگ و خوش آوازه، بیزینس کوچینگ به رشد و ارتقای روز افزون کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

اریک اشمیت مدیرعامل اسبق گوگل می‌گوید؛ استخدام بیزینس کوچ بهترین تصمیم حرفه‌ای من بوده، البته اعتراف می‌کنم که کار دشوار و چالش‌برانگیزی بود چرا که به عنوان مدیرعامل یک شرکت موفق که روز به روز در حال پیشرفت و بزرگ‌تر شدن بود، نیازی به یک بیزینس کوچ نمی‌دیدم تا این که یکی از اعضای هیئت مدیرۀ گوگل مرا متقاعد کرد و در نهایت از نتیجه شگفت‌انگیز کوچینگ کسب و کار مرا شگفت‌زده کرد.

آموزش بیزینس کوچینگ اصفهان چه مزایایی دارد؟

نمی‌توان بیزنس کوچینگ را در مشخص کردن و رسیدن به اهداف خلاصه کرد، کوچینگ کسب و کار شما را در مسیر رسیدن به اهداف یاری می‌کند، انگیزه دادن و تشویق از مهم‌ترین عناصر بیزینس کوچینگ به شمار می‌رود. بیزینس کوچینگ اصفهان به شما کمک می‌کند تا؛

 • نقشه راه موفقیت را ترسیم کنید.
 • مناسب‌ترین افراد را انتخاب و استخدام کنید
 • یک محیط ایده‌آل برای رشد و ترقی کارکنا‌ن‌تان مهیا کنید.
 • باورهایی را شناسایی کنید که شما را محدود کرده و از حرکت باز می‌دارند.
 • این باورها و هر مانع دیگری را از سر راهتان بردارید.
 • متناسب با فرصت‌هایتان یک برنامه استراتژیک بنویسید.
 • مهارت‌های رهبری خود را ارتقا دهید.
 • به دیدگاه بهتر و واضح‌تری از کسب و کار خود برسید.
 • کسب و کار خود را مطابق با ارزش‌ها و اهداف شخصی‌تان پیش ببرید.
 • کارمندانی پرورش دهید که عملکرد و بازدهی بالایی دارند، مسئولیت‌پذیر و پاسخگو هستند.

بیزینس کوچینگ

سرفصل های آموزش بیزینس کوچینگ اصفهان

✔ دانش بیزینس سطح یک

✔ تحلیل کسب و کار

✔ استراتژی کسب‌وکار

✔سیستم ‌سازی در کسب و کار

🔴دانش بیزینس سطح دو

✔ بازاریابی حرفه‌ای

✔ فروش حرفه‌ای

✔برندسازی

🔴مهارت‌های کوچینگ

✔ پرسش‌گری حرفه‌ای

✔شنیدن فعال

✔بازخورد اثربخش

✔ دعوت به اقدام

✔ پیگیری و ارزیابی

✔رسیدن به حداکثر عملکرد

🔴 مهارت‌های توسعه فردی

✔ مهارت شفاف اندیشی ویژه مدیران

✔مهارت حل مساله

✔ هوش هیجانی

✔شبکه‌سازی در کسب و کار

✔مدیریت تصمیم و اقدام

✔مدیریت زمان

مرکز خوارزمی با در نظر گرفتن تمامی نکات کیفی، آموزش بیزینس کوچینگ اصفهان را بر عهده دارد و با این کار دانش پذیران را به متخصصان حرفه ای مبدل می کند.

همچنین بخوانید

قوانین ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص دانشجویان دوره می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره ثبت نام دوره